Kategori Listesi


Firma Profili

Şirketimiz sektörün henüz yeni sayılacağı yıllarda yola koyulmuş olup 25 senelik bilgi birikimi ile 2010 yılı ikinci yarısında Marine Engineering ismi ile yeni rotasına yelken açtı. Geleneksel iş ciddiyetini, analizci tarzını, çözüm odaklı görüşünü bozmadan yeni isim, yeni vizyon ve dünyada uygulanan teknolojileri aynı anda ülkemize getirmek amacıyla oluşturulan Marine Engineering Grubu tabi ki dünya devleriyle kolkola girdi. 

İlk büyük adım KEMPPI oldu. Sadece standart kaynak makinaları üretimi konusu ile ilgilenen ve inverter teknolojisinin mucidi, konusunda dünya lideri KEMPPI ile de Türkiye Genel Distribütörlüğü anlaşması imzalandı. Yüksek teknolojili inverter kaynak makinalarının üreticisi ve spesifik işlerin tartışılmaz adresi KEMPPI’nin özel eğitimcileri eşliğinde yurtdışı-yurtiçi teknik ve satış eğitimleri gerçekleştirdik, teorik ve pratik uygulamalı çalışmaları tamamladık ve her konuda hazır bir şekilde sektörümüze hizmete başladık. Biz kuruluş ilkelerimiz ve vizyonumuz gereği sektörümüzü hep bir adım daha yukarı taşımak adına dünya devlerini ülkemize getirdik ve görülecektir ki getirmeye devam edeceğiz. Bu anlayışla ikici büyük adım olarak dünya markalarını bünyesinde barındıran ITW Group ile anlaşma imzalamak oldu. Ülkemizde de oldukça iyi bilinen HOBART markası ile yüksek kaliteli kaynak sarf malzemelerini partnerlerimiz ile buluşturduk. Üçüncü büyük adım konusunda dünya lideri olan MAGSWITCH TECHNOLOGY PTY ile kaynak şase mıknatısları, kaynak gönye ve derece mıknatısları, kaynak robotlarına mıknatıslar üreten firma ile anlaşma imzalandı. Son olarak kaynak otomasyon ve mekanizasyonu alanında Avrupanın önde gelen firması olan PROMOTECH ile distribütörlük anlaşması imzalandı.

Kaynak tekniği, kullanım alanı sıklığı dolayısıyla birçok sektörün birçok çalışma alanında kullanılmaktadır. Sanayimizin büyük bir oranına direkt veya dolaylı olarak etkili olan kaynak konusunda bizim görevimiz dünya kaynak sektöründeki gelişmelerini MARINE ENGINEERING güvencesiyle partnerlerimize sunmaktır.

   

Misyonumuz

Sahip olduğu değer ve hedefler doğrultusunda müşterilerinin gereksinimlerini aşarak karşılayan, imalat proseslerini kolaylaştıran ve hızlandıran, güvenilir ve kaliteli ürünleri Türk piyasasına sunmak ve satış sonrası hizmetlerini vermek, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini ve uzun vadeli bağlılığını sağlayarak tüm kaynakları en etkili biçimde kullanmak suretiyle, partnerlerinin beklentilerini karşılamak, hedef pazarda sürekli gelişmek ve büyümektir.

 

  

 

© 2011-Marine Engineering. - Leader Informatics Tarafından Yapılmıştır.